Zapalenie ścięgna mięśnia nadgrzbietowego od 6 miesięcy a wybór terapii

Zapalenie sciegna miesnia nadgrzbietowego od 6 miesiecy, jaki rodzaj terapii jest najlepszy, oprocz przykladania lodu.

Niestety, zbyt ogólnie sformułowane pytanie. Wszystko bowiem zależy od stanu miejscowego, który określa się przez osobiste badanie. Np. jaki jest zakres ruchomości? W tym przypadku mogę poradzić jedno: potrzebna jest wizyta u dobrego ortopedy.