Zapalenie ścięgien w obrębie dłoni a charakter wykonywanej pracy

Witam!Z powodu bólu związanego z chorobą dłoni musze zmienić wykonywana do tej pory pracę tapicera mebli.Mam przewlekłe zapalenie sciegna i zespół ciesni nadgarstka (pomiędzy I a II stadium wg badania Emg) prawej dłoni.Rezonans magnetyczny wykazał początki artrozy i ganglion.Wg norweskiego ortopedy operacja nie jest wskazana a i ja "nie pcham się pod nóż"Pytanie jaką pracę mogę podjąć z podobnymi objawami.Wiem już, że praca przy komputerze oraz praca przy maszynie do szycia nie są wskazane.

Witam,
leczenie operacyjne zespołu cieśni nadgarstka, jak również przewlekłe zapalenie pochewek ścięgnistych daje dobre efekty i pozwala na powrót do pracy fizycznej. Proponuję wizytę u innego ortopedy.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda traumatolog