Zapalenie ucha na tle grzybiczym a odpowiednie działania

Witam. Od miesięcy cierpię na nawracające zapalenia ucha zewn. na tle grzybiczym (Aspergillus flavus). Nie zalewam ucha wodą, nie czyszczę bagietkami, nie korzystam z basenów, mieszkam w czystym mieszkaniu. Obecnie mam uciążliwe objawy, regularnie oczyszczam ucho u laryngologa, nie biorę na razie żadnych leków. Długo byłam leczona niewłaściwie, trafiałam do różnych lekarzy i jestem ciągle odsyłana. Szukam specjalisty, który poprowadziłby mój przypadek. Bardzo proszę Państwa o pomoc!!!

Twój przypadek jest bardzo prosty. Trzeba po prostu znaleźć przyczynę Twojego schorzenia i go wyeliminować. Muszę zebrać z Tobą dokładny wywiad lekarski a potem to już z górki. Czy w posiewie był zrobiony mycogram, itd