Zapalenie układu moczowego w 10 tygodniu ciąży

Stan zapalny układu moczowego i 10tydz. ciąży. Jaki srodek mogę zastosowac by był bezpieczny dla płodu? Na razie czuję pieczenie i potrzebę częstego oddawania moczu. To jedyne objawy. Przeważnie ta dolegliwość wraca dość często (ale pierwszy raz w ciąży), szczególnie dzień po stosunku. Przeważnie pojawia się krwiomocz 2-giego dnia od objawów. Obecnie jeszcze go nie mam ale obawiam się, że jutro mnie to czeka. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.