Zaparcia i biegunki na zmianę

Od tygodnia nie robiłam stolca czuje się pełna tydzień temu miałam biegunkę wzięłam węgiel i teraz nie idę długo od dawna mam takie problemy 3 dni przerwy potem biegunki i ciągle to samo raz kiedyś idę regularnie tzn dzień po dniu a następnie znowu zaparcia lub biegunki co robić do tego mam problemy z żołądkiem tak też kapusta kiszona i ogórki odpadają proszę o szybką odpowiedź i jakieś konkrety i przypuszczalna diagnozę proszę nie pisać że mam iść do lekarza bo na gastroskopie czekam 6 miesiec

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale faktycznie nic innego niż wizytę u lekarza nie mogę Pani zasugerować, bo są to objawy niespecyficzne i wymagające badań dodatkowych, aby odnaleźć przyczynę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski