Bóle brzucha i biegunki oraz zaparcia

Od dawna choruje miałem bóle brzucha biegunki i zaparcia i inne dolegliwości miałem robione wszystkie badania i nic lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica poszedłem do psychiatry po któreś wizycie zasugerował jeszcze gastroskopie i gastrolog znalazł bakterie dał jakieś leki i tak byłem pod opieką psychiatry i gastrolog teraz to już tylko psychiatry i teraz nie wiem czy mam tą nerwicę czy problemy gostrologiczne bo objaw mam dalej napewn nie takie duże jak przed wykryciem bakterii .
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Ryzyko związane z gastroskopią

Gastroskopia to badanie wykonywane w celu oceny stanu układu pokarmowego. Czy może być ono dla nas niebezpieczne? Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Dobry wieczór, nie wiem o jakie bakterie chodzi więc niech Pan skonkretyzuje, także niech Pan uprzejmie napisze jakie leki Pan dostał od Gastrologa i jakie od Psychiatry i dlaczego jest Pan nadal pod opieką psychiatry skoro objawy po mału ustępują ?
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy