Zapis EEG u 52-latki

Witam PROSZE O ODPOWIEDZ NA WYNIK EEG glowy czynnosc podstawowa sklada sie z serii fal alfa o czestosci 9-10 hz i amplitudzie 40 qv w okoliicach czolowocentralnych niskonapieciowa czynnosc beta Na tym tle w okolicy skroniowej prawej rejstruje sie pojedyncze i w grupach fale theta 6-7 Hz majace tendencje do propagancji na cala polkula i synchronizacji w lewej polkuli mozgu .Rz obecna .Hvi FTs bez wplywu na zapis . zapis eeg nieprawidlowy w prawej okolicy skroniowej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis EEG jest nieprawidłowy. Badanie powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o występujące dolegliwości oraz wyniki innych badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.