Zapis o cechach podrażnienia w okolicach skroniowych

Hallo, mam 25 lat i taki problem. Przed egzaminem na prawo jazdy kat. CE zędlałem, ale za chwilke doszłem do siebie. Był to dla mnie ogromny stres w tym dniu, nic nie jadłem. Ale niestety egzaminator nie dopuścił mnie do egzaminu, zostałem skierowany na badania do WOMPu. EEG wyszło, zapis o cechach podrażnienia w okolicach skroniowych. Nie chcą dopuścić mnie do prawka. Zalecają kolejne EEG po bezsennej nocy. Bardzo mnie to martwi. Czy taki zapis EEG jest nieprawidłowy?

Niestety rano bez śniadania można zasłabnąć,
bo spadek poziomu cukru we krwi = hipogklikemia , może spowodować omdlenie !!
Konieczne regularne posiłki i kontrolne EEG, PO ŚNIADANIU! solidnym , nie słodkim!
Nie dał Pan pełnego opisu EEG ; "EEG wyszło, zapis o cechach podrażnienia w okolicach skroniowych", Czy były fale wolne, ostre, iglice?? Jak bo fotostymulacji i hyperwentylacji ( Fs i Hw) ??
Pozdrawiam