Zapłodnienie in vitro z komórką dawczyni na bezowulacyjnym cyklu

26.05 odbyło się zapłodnienie in vitro z komórką dawczyni na bezowulacyjnym cyklu. Wczesniej miesiączka wywolywana była hormonami i była 13.05.. 29.05 odbył się transfer 3 dniowego zarodka. Licząc od daty transferu ciąża ma 5t3d i wczoraj na usg pęcherzyk miał 1,36cm co pokazało na 5t2d. Pęcherzyk zółtkowy 0,28cm brak zarodka. Patrząc od daty miesiączki ciąża powinna być starsza, czyli nie rozwija się prawidłowo tak?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badania odpowiadają wskazanemu etapowi ciąży. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.