Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zarażenie podczas seksu oralnego

witam, chciałam się zapytać o seks oralny, kobieta mężczyźnie... mój chłopak dba o higienę, nawet czasami przesadnie, nie miał nigdy żadnych problem z miejscami intymnymi, ma wszystko zadbane, żadnych problemów nie ma, moje pytanie dotyczy, czy mogłam się czymś zarazić? zaznaczam, że nigdy nie pozwoliłam mu skończyć 'we mnie' i nigdy nie przełykać silny podczas... żadnych objawów nie mam, tylko przeczytałam chyba za dużo w internecie niepotrzebnych artykułów... wpadłam w lekką panikę, dziękuje
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Fakty o zdrowiu - Chlamydia

Jeśli nie miał Partner w przeszłości ryzykownych zachowań seksualnych, to prawopodobieństwo groźnej infekcji jest minimalne.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy