Zasinione okolice penisa u dziecka

Witam mam takie pytanie mam syna który ma 2.5 latek i zauważyłam już kilka razy ze ma sinego siusiaka Na samym poczatku chodzi mi od strony brzucha od pępka nie wiem jak to wytłumaczyć byłam u pediatry ale zawsze co idę ten siny ślad znika i lekarz twierdzi że jestem przewrazliwiona matka nie wiem co mam zrobić w takim przypadku jak bardzo proszę o pomoc

Witam,
kiedy zmiany się pojawią proponuję wykonać dokumentację fotograficzną i z nią zgłosić się na wizytę.
Bez uwidocznienia zmian trudno cokolwiek poradzić.

pozdrawiam