Zastawka aortalna a problemy ze wzwodem

Witam, Jakieś 10 lat temu miałem wymienioną zastawkę aortalną. Do tej pory wszystko było ok, ale od jakiegoś tygodnia mam problem z utrzymaniem stałego wzwodu. Od dnia operacji przyjmuje laki na rozrzedzenie krwi (acenokumarol), lek Betaloc zok 25. Od jakiegoś czasu biorę również lek na nadciśnienie Tritace 5. Czy przyjmowanie laków może mieć wpływ na powstały problem. Zapomniałem dodać, że mam 42 lata.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Leki przeciwnadciśnieniowe mogą być przyczyną problemów ze wzwodem.Być może zmiana leków Panu pomoże. powinien Pan udać się do lekarza prowadzącego w celu weryfikacji leczenia.