Zastosowanie Levonelle po stosunku i senność

od 20/03 do 27/3 miałam @ - cykl tak co 28 dni mam z 29/30 marca niestety pękła prezerwatywa po 30h wziełam tą tabletkę Levonelle. 03/04 dostałam najpierw plamienie a zaraz krwawienie czy to oznacza że wszystko jest OK ? jestem trochę senna - ale wszystko jest ok dzisiaj zrobiłam test - jest negatywny ale mam delikatne plamienie miesiączkę powinnam dostać planowo w czwartek czy mam się martwic ? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po zastosowaniu antykoncepcji postkoitalnej może dochodzić do zaburzeń krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.