Zastrzyk Depo-Provera a pozytywny test ciążowy

witam mam pytanie wziałam 1 zastrzyk depo provera miesiac temu okres dostałam tydzien temu i trwał on 1,5 dnia w czoraj zrobiło mi sie słabo i trwa do teraz kupiłam jeden test ciazowy i wyszlo ze jestem wciazy czy to mozliwe jest ??

Witam. Żadna metoda antykoncepcyjna nie chroni w 100% przed ciążą,taka sytuacja jest więc jak najbardziej możliwa. Powinna Pani udać się do lekarza ginekologa który jednoznacznie zweryfikuje czy jest Pani w ciąży.