Zastrzyki przeciwzakrzepowe po zabiegu ścięgna Achillesa

Oczekuję na operację ścięgna Achillesa (całkowite zerwanie) na otrzymanej od lekarza recepcie mam zastrzyki przeciwzakrzepowe. W ferworze bólu jakoś nie dotarło do mnie, czy potrzebne mi one będą po zabiegu, czy jednak muszę się wkłuwać teraz, gdyż wyraźnie widać wylew międzytkankowy w łydce? Niespełna rok temu po artroskopii kolana takie same zastrzyki brałem po zabiegu. Nie chcę zmarnować zastrzyków, które potrzebne będą jednak później, po operacji, bo ich cena nie jest mała. Pozdrawiam Darek

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie skontaktowac się z lekarzem kierujaceym na zabieg, sadze ze raczej po ale bez badan i dodatkowych informacji nie mozna się dokladanie wypowiedzieć.