Zatkany nos u 3-miesięcznego dziecka

Witam, moja córka ma 3 miesiące, problem jest taki, iz od miesiąca spod nocy ma zapchany nosek, oczywiscie cały czas jej czyszcze wodą morska, probowałam tez inchalacji z soli fizjologicznej i nic, do tego charczy, ale nie kaszla, dodam, że mieszkamy w UK i tutejsza słuzba zdrowia jest po prostu tragiczna, co robic?
Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę zadbać o prawidłową temperaturę pomieszczeń tj. mniej niż 21 stopni Celsjusza. Warto także nawilżyć powietrze do wilgotności powyżej 40-45%.