Zatrucie i antybiotykoterapia a zaburzenia miesiączkowania

Zatrulam sie bardzo ostro i trafilam do szpitala na 2 dni. Minał tydzień i dostalam okres tydzień wczesniej niz powinnam i w tym samym dniu trafilam znowu do szpitala z 39C i chorym gardlem bo nie przyjmowalam doustnego antybiotyku i trzeba bylo dożylnie. Leżalam 6 dni w szpitalu i przez caly ten czas mialam bardzo skapy okres. Bralam wtedy dwa antybiotyki Metronidazol i Biofuraxyd czy cos takiego. Wrocilam do domu i po 6 dniach znowu dostalam okres tym razem o normalnej obfitosci.Co sie dzieje?

Aleksander Ropielewski

Zaburzenia cyklu menstruacyjnego mogą być związane z silną infekcją i reakcją zapalną organizmu. PO unormowaniu się stanu organizmu te dolegliwości powinny ustąpić. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego.