Zatrzymanie okresu po lotem samolotem

mam pytanie w czasie 2 dnia okresu(był intensywny) leciałam samolotem do Londynu nazajutrz wracałam z powrotem tez samolotem wieczorem zatrzymal mi się okres i nie mam wogole . normalnie mam 7 dni . dlaczego tak się stało czy może mieć to jakies skutki

Witam! Nie ma Powodów do niepokoju. Opisane sytuacja najprawdopodobniej wynika ze zmiany równowagi hormonalnej organizmu powstałej w wyniku podróży. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać proszę skonsultować się z ginekologiem.