Zatykanie nosa a naczynioruchowy nieżyt nosa

Od 8 lat budzę się w nocy. Od 3 lat chodzę nieustannie po laryngologach. Zatyka się raz lewa, a raz prawa dziurka że nie ma przepływu powietrza. Miałem 2radiochirurgie małżowin i 1 zamrażanie oraz septoplastyke. Cytologia w porządku, rynomanometria w porządku, wszelkie sterydy do nosa, fanipos, flixonase czy sinus rinse, sinupret, dymista nie pomagają. Czy to naczynioruchowy nieżyt nosa? Czy z tego można się wyleczyć, bo żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Dodam, że śluzówka jest sucha.

Popraw te wcześniejsze nieudane operacje plastyki przegrody nosa i zabiegi na małżowinach nosowych. Reklamuj to u operatorów albo przyjedź to pogadamy dłużej.