Zawroty głowy a cesarskie cięcie
Witam, od miesiąca pojawiają się u mnie zawroty głowy ale takie nietypowe - mam uczucie niestabilności jak na łódce i cierpnie mi lewa ręka i noga czasem też mrowi na twarzy i głowie. Rezonans głowy ok. Jaka może być przyczyna?Cztery miesiące temu miałam cesarke i znieczulenie od pasa w dół. Czy to może mieć coś wspólnego?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sugeruję sprawdzić poziom glukozy, TSH, wapnia, sodu i potasu, nieprawidłowości w tych parametrach mogą być odpowiedzialne za Pani objawy.
Pozdrawiam