Zawroty głowy a osteofity kręgu szyjnego

witam,czy osteofity kr szyjnego powoduja zawroty glowy,i czy przy zapaleniu nerwu miedzyzebrowego CRP

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego jak umiejscowione są osteofity. Ocena takiej zależności jest możliwa tylko w czasie badania lekarskiego. Proponuję udać się na wizytę do swojego lekarza. Co do CRP niestety nie skończyła Pani pytania. Mogę jedynie napisać, że wzrost CRP następuje przy stanie zapalnym trwającym w organizmie.