Zawroty głowy i niewyraźne widzenie oraz uczucie ucisku na głowie

Gdzie szukać pomocy? Od 7 lat męczą mnie zawroty głowy niewyraźne widzenie i uczucie ucisku na głowie oraz słabych nóg i dezorientacja. Robiłem podstawowe badania oraz byłem u neurologa kardiologa laryngologa i okulisty. Nic nie wykryto. Psychoterapia oraz leki od psychiatry również nie pomagają mimo że ta kuracja trwa prawie rok czasu. Do kogo mam się udać.? Co jeszcze mogę zbadać? Lekarze mówią ze to nerwica ale terapia nie pomaga. Proszę o pomoc. Nie mam już siły ciągle czuje się źle.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzował Pan jakie badania miał Pan wykonane. Skoro jednak konsultował się Pan z tyloma specjalistami, niewątpliwie były to również specjalistyczne badania obrazowe. W związku z faktem, że objawy utrzymują się pomimo leczenia psychiatrycznego, powinien Pan ponownie udać się do specjalisty neurologa.