Zawroty głowy i oczopląs po zmęczeniu

Witam,mam problem gdyż syn dużo uczył się do egzaminu i na drugi dzień miał zawroty głowy i oczopląs położył się i przeszło.Syn jest tez bardzo nerwowy ma dużo stresui jak już wspominałam przygotowywał się do egzamin na aplikacje adwokackie ( bardzo dużo czasu spędzał przy komputerze )czego to może być przyczy te zawroty nawet syn skarżył się ze ma drętwienie głowy.Wyczytał gdzieś syn ze to może być stwardnienie rozsiane lub jakiś guz głowy ( syn miał robione badanie EEG 10 lat wyszła padaczka

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem stresu, zbyt małej ilości snu. Raczej nie ma Pani powodów do niepokoju, jeśli jednak będą się utrzymywać wskazane będzie kontrolna wizyta u lekarza poz.