Zawroty głowy kończące się wymiotami

witam,od pewnego czasu mam codziennie zawroty głowy.z głową problemy mam od dawna-migrena,na tle nerwowym...bóle towarzyszą mi czeso i kończą sie wymiotami,z kolei zawroty głowy zaczeły sie nasilac od kad zaczełam chorowac-4 antybiotyki i zero poprawy,zatoki nadal bolą ,ucho mam 2 miesiące zatkane co jest strasznym dyuskomfortem,słabe ciśnienie tez mam wiec juz nie wiem z czym mam te dolegliwości powiązac-POMICY

Witam. Opisane objawy mogą wiązać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Wskazane jest wykonanie tomografii komputerowej zatok - być może konieczne będzie wykonanie ich punkcji z ewakuacją zapalnej wydzieliny.