Zawroty głowy, otępienie a kłucie jajnika

jestem ciagle senna,mam zawroty glowy,otepienie.jeden okres 3.02 byl slaby i 1dniowy z silnym kluciem jajnika.drugi 7.03 normalny 5dniowy,bardzo obfity(ale wtedy pilam tymianek).powiekszone miejsce nad koscia lonowa coraz bardziej.mocz jedynie lekko rozrzedzony,bodajze 1,012.testy ciazowe negatywne.PTC podwyzszona ok.37,0 juz 22 dzien odkad mierze,mozliwe ze byla wczesniej ale nie mierzylam jej wczesniej.teraz mam wrazenie ze w niektorym swietle widze ledwo widoczna linie negra.co to moze byc??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najprawdopodobniej są to objawy psychosomatyczne, proszę jednak skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam