Zawroty głowy, problemy z równowagą, ból karku i dźwiękowstręt u 26-latki

Witam.Mam 26lat. Dwa tygodnie temu zderzyłam się z siostra głową(prawa część czoła).Na początku trochę bolało ale przez dwa dni byłam w pracy(urzędnik) wieczorem jednak z powodu bólu głowy zawrotów itp pojechałam na pogotowie.Zrobiono mi badania(krew,mocz,tk głowy,prześwietlenie szyi)-wszystko ok i po trzech dniach wróciłam do domu.Ale ciągle mam zawroty głowy nie mogę utrzymać równowagi,boli mnie kark,mam dźwiękowstręt.czy to normalne?za 5dni musze do pracy wrócić a ledwie żyję.Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie nie są "normalne". Wymaga Pani oceny specjalisty neurologa!