Zawroty głowy, senność i ból mięśni

Witam! Jakieś 4 tyg temu miałam zawroty głowy! Po masażach kręgosłupa niby przeszło! Ale cały czas od jakiegoś dobrego miesiąca jestem ospała nic mi się nie chce, ciągle bym tylko spała, bolą mnie mięśnie, a od dwóch dni mam tak jakby kulkę w gardle! (nie boli tylko drażni) i dziwny smak w ustach! (Pół roku temu miałam robione podstawowe badania i wszystko było ok) Co to może być???

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości nie są swoiste, co znaczy, że mogą towarzyszyć więcej niż jednej jednostce chorobowej. Przede wszystkim proponuję odwiedzić lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania i powtórzyć podstawowe badania krwi. W podany sposób mogą manifestować się również problemy natury psychicznej - nerwice lub zespoły lękowe i depresyjne.