Zawroty głowy, wymioty a choroba lokomocyjna u 40-letniej osoby

Witam serdecznie jestem 40 letnim mężczyzną i mam taki problem chodzi o chorobę lokomocyjną często jak jadę samochodem bądź autobusem mam objawy choroby lokomocyjnej wymioty, zawroty głowy, lekarz neurolog przepisał mi polvertic 16, 3 razy dziennie ale nic nie pomaga miałem robiony rezonans magnetyczny głowy nic nie wykazał i kręgosłupa szyjnego trochę zwyrodnień ob morfologia crp w normie, proszę o pomoc! Dziękuje!

niektórzypacjenci faktycznie mają taką dolegliwość należy pana zbadać Laryngologicznie ewentualnie zalecić jeszcze inne leki ewentualnie pokierować na diagnostykę oto neurologiczną jeśli jest pan zainteresowany zapraszam na konsultacje