Objawy choroby lokomocyjnej u 40-letniego mężczyzny

Witam serdecznie jestem 40 letnim mężczyzną i mam taki problem chodzi o chorobę lokomocyjną często jak jadę samochodem bądź autobusem mam objawy choroby lokomocyjnej wymioty, zawroty głowy, lekarz neurolog przepisał mi polvertic 16, 3 razy dziennie ale nic nie pomaga miałem robiony rezonans magnetyczny głowy nic nie wykazał i kręgosłupa szyjnego trochę zwyrodnień ob morfologia crp w normie, proszę o pomoc! Dziękuje!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań w kierunku patologii błędnika. Proszę udać się do lekarza otolaryngologa.