Bolesność i zawroty głowy a możliwe przyczyny

mój problem polega na tym że mam cały czas zawroty głowy.nawet gdy zwyczajnie odwróce głowe to robi mi się ciemno.moja mama jest po wylewie.czasem myślę że może mam problemy z ciśnieniem.czasem głowa tak mnie boli że nakrywam się poduszką i jak uciskam to wtedy czuję ulgę.ponadto często odczuwam ból w okolicy żołądka i wątroby.a gdy unoszę ręce do góry to boli mnie całe podbrzusze a zwłaszcza z prawej strony.być może te objawy są jakoś ze sobą połączone?mam dopiero 28 lat więc co to może być??

Najpierw rozmowa z Lekarzem i pełna konsultacja;
Może przyczyny natury psychicznej? Zaburzenia lękowe, anemia, bezsenność
Lęk o Mamę i identyfikowanie się z jej sytuacją ? Psycholog?
Prawidłowy wynik MRI wykluczy inne patologie
Może warto więcej ćwiczyć, zadbać o zdrowy tryb życia i pracy
Często bóle od szyi, spowodowane forsowaniem mięśni karku, przy komputerze,
plus stresy...
Pozdrawiam