Przeszywająca bolesność głowy u 23-letniej osoby

Witam Od dłuższego czasu miewam częste bóle głowy czasem ból jest przeszywający. Ucho mi dudni wręcz przeszkadza czasem jest takie bom bom. Głowa boli różnie raz cała raz tył najczęściej przód i okolice skroni. Miałem rezonans i tomografie ale nic nie wykazało. Bywa tak że nie mogę wstać z łóżka. Np jak schylam głowę to mi się głowa trzęsie. Albo bywa tak że czuje jak by przez głowę i szyję przechodził prąd. Od czego to może być? Zatoki czy kręgosłup czy żeby a może coś innego...

Najpierw rozmowa z Lekarzem i pełna konsultacja;
Prawidłowy wynik MRI wyklucza inne patologie
Może warto więcej ćwiczyć, zadbać o zdrowy tryb życia i pracy
Często bóle od szi, spowodowane forsowaniem mięśni karku, przy komputerze,
plus stresy...
Pozdrawiam