Jaki lek można podać dziecku na chorobę lokomocyjną?

Jaki lek moze byc na recepte podac dziecku 7 lat na chorobę lokomocyjna aviomarin 1 cała tabletka plastry wszystkie lokomotivy nie działają zawsze wymiotuje nawet trasy po 25 minut autobusem kończą się wymiotami rano przed podrożą zjada bez mleka sucha bułkę przeszkadzają mu zapachy i jazda autobusem siedzimy po środku nic nie pomaga zawsze wymiotuje w pociągu samolocie nic tylko samochód i autobus jutro wycieczka 300 km i chyba musimy zrezygnować

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę konieczńie udac sie do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie. Sadze ze moze być końieczna konsultacja lekarza otolaryngologa dziecięcego.