Zawroty głowy, wzdęcia, powiększony brzuch

Witam. Od dłuższego czasu mam podejrzenia ze jestem w ciazy.a to przez powiekszony brzuch i wzdecia oraz zawroty glowy.był by to 10tyd. Jednak od 2 lat stosuje antykoncepcje. Bardzo regularnie. Od rzekomego zapłodnienia mam czeste plamienia w połowie każdego opakowania.okres dwa razy z odstawienia dostałam normalny.jednak plamienie występuje od 3 cykli.ostatnie krwawienie przesunęlo mi się z środy na poniedziałek i było bardzo skape.zawsze miałam w srody o9rano.a teraz?i bardzo twardy brzuch.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.