Zaznaczone poszerzenie przestrzeni płynowych w okolicach predylekcyjnych do 8 mm
Proszę o wstępna interpretacje wyniku tomografii. Zaznaczone poszerzenie przestrzeni plynowych w okolicach predylekcyjnych do 8 mm. Punkcikowate hypodensyjne pojedyncze ogniska w strukturach glebokich strony prawej i przy trzonie lewej komory bocznej - jamki malacyjne/szersze przestrzenie Virchowa Robina. Komora IV wyk.17/12mm. Drobne polipowate zgrubienie w zatoce klinowej po stronie prawej. Wysoko ustawiona opuszka żyły szyjnej lewej.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania powinien być zinterpretowany w oparciu o stan kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.