Zażycie Escapelle i rozpoczęcie drugiego blistra tabletek Belara a zabezpieczenie

Witam mam bardzo ważne pytanie 22grudnia zażyłam tabletke escapelle a 28 zaczelam 2 blister tabletek antykoncepcyjnych belara czy jestem bezpieczna przy tym blistrze czy dopiero od nastepnego? dodam ze 27dostalam miesiaczki i byla to moja pierwsza miesiaczka po cc ktora byla 23wrzesnia2014r nie karmie piersia bardzo prosze o odp jak najszybciej

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że lepiej poczekać na drugi blister lub stosować dodatkowe metody antykoncepcji.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w opisanym przypadku antykoncepcja działa.

Pozdrawiam.