Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette po Escapelle

3,5 tygodnia temu współżyłam pierwszy raz w życiu. Użyliśmy prezerwatywy, która niestety pękła. Zażyłam tabletkę 'Escapelle' . Teraz poszłam do ginekologa i przypisał mi tabletki antykoncepcyjne DAYLETTE. Pierwszy blister zalecił rozpocząć pierwszego dnia miesiączki. Czy powinnam stosować je inaczej niż jest podyktowane na ulotce ze względu na użycie 'Escapelle' ?

Witam. Proszę stosować tabletki zgodnie z zaleceniami ginekologa tj. pierwszą tabletke przyjąć pierwszego dnia krwawienia miesięcznego.