Czy tabletki Daylette są jednofazowe?

Witam, od roku przyjmuje tabletki Daylette podczas rozpoczecia nowego blistra 4 godziny po wzięciu 1 tabletki dostałam biegunki i wymiotowalam . Nastepnego dnia normalnie wzięłam 2 tabletke . Czy moja 1 tabletka się wchlonela ? Co może się stać jeśli nie? Czy te tabletki są jednofazowe ? Dodam że teraz po miesiące mam dziwne brazowe plamienia .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Istnieje ryzyko, ze pierwsza tabletka się nie wchłonęła, dlatego przez pierwszy tydzień należy stosować dodatkową ochronę. Daylette należy do tabletek jednofazowych.
Pozdrawiam