Czy istnieje ryzyko ciąży przy stosowaniu Daylette?

Mam 20 lat i tabletki antykoncepcyjne (daylette) przyjmuje od 2lat. Codziennie biorę o godz 20, w piątek przyjęłam tabletkę natomiast w sobotę zapomniałam i przyjęłam ją dopiero w niedziele o godz 10 rano z tym ze nad ranem w niedziele doszło do stosunku z partnerem bez wytrysku. Tabletka była 22w kolejności przyjmowania czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże? I czy dalej kontynuować branie tabletek według blistra czy przyjąć pierwsza tabletkę z nowego opakowania? Proszę o pomoc

Tym bardziej w przypadku pominięcia 1 tabletki.
Proponowałabym teraz nie robić żadnej przerwy i rozpocząć od razu drugie opakowanie.