Zażywanie kąpieli po laparoskopowym usunięciu wyrostka

Witam. Mam pytanie związane z zażywaniem kąpieli po laparoskopowym usunięciu wyrostka. Po jakim czasie można zażyć kąpieli w wannie, takiej trochę dłuższej niż zwyczajne mycie się? U mnie minął już miesiąc od operacji i chciałbym wiedzieć czy mogę tak po prostu poleżeć w wannie czy jeszcze nie. Pozdrawiam.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

po miesiącu od operacji rany na skórze powinny być już zupełnie zagojone, więc kąpiel w wannie nie jest przeciwwskazana.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko