Zażywanie leków przy problemach z tarczycą

witam od 10 lat leczę tarczycę , zażywam euthyrox 50 i 75 mg w stosunku 4:3 na tydzień i ostatnio spadły mi wyniki poniżej normy na 0,13 czy to znaczy że powinnam brać większą dawkę np.75 mg 3-4 razy w tygodniu , skoro FT3 i 4 mam zawsze w normie ? pozdrawiam aga

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.