Zbyt duża wrażliwość penisa na bodźce

Dzień dobry mój chłopak ma problem ze swoim penisem. Twierdzi, że penis jest wrażliwy na bodźce. Przy zakładaniu prezerwatywy członek opada a jeśli wcześniej włoży penisa bez prezerwatywy do pochwy i dopiero potem ubierze prezerwatywę opada mu w trakcie stosunku lub wszystko jest okej. Najpierw było to wynikiem stresów ale teraz mówi, że w prezerwatywie nie odczuwa praktycznie bodźców, bo jak mowiłam, jest wrażliwy. On nie chce iść z tym do lekarza. Co może mu dolegać i co można z tym zrobić?

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Nie rozwiąże Pani problemów partnera na forum internetowym. Partner powinien zgłosić się do specjalisty, zostać zbadany. Warto również by pierwsza lub druga wizyta odbyła się wspólnie, czyli Pani i Partner

Dzień dobry!

Część mężczyzn w taki sposób reaguje na przerwę w stosunku, rozproszenie się i założenie prezerwatywy. Być może przyczyną jest sama prezerwatywa - jej zbyt mały rozmiar, zbyt duża grubość lub zawartość środka znieczulającego (prezerwatywy przedłużające stosunek). Warto rozważyć możliwość zmiany antykoncepcji na inną.

Pozdrawiam!