Jak zwiększyć czułość członka na bodźce?

Witam, mam problem, ponieważ od zbyt częstej masturbacji nie mogę dojść z dziewczyną ani oralnie, ani klasycznie. Pytanie jak mogę zwiększyć czułość członka na bodźce?

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest zaprzestanie masturbacji, tak by współżycie było jedyną formą zaspokojenia seksualnego - przynajmniej na jakiś czas. Zwykle nasz organizm jest w stanie nauczyć się reagować także na inne bodźce, jeśli pozbawimy go tych, do których jest przyzwyczajony.
Jeśli po kilku tygodniach problem nie minie należy skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl