Zbyt grube endometrium a brak miesiączki

Bylam dziś u lekarza i stwierdził ze mam grube endometrium, nie ukrywam ze okres powinnam dostać 10 marca a nie mam, robiłam 3 testy (12 -14- 17marca) i wszystkie negatywne, czy to ciaza? teraz biore luteinę? dodam jeszcze ze od dwóch tygodni bola mnie nerki i na badaniu usg wykryto kamyszki. z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie Proszę udać się do ginekologa.