Zdjęcie RTG zatok a polip

Witam, załączam zdjęcie rtg zatok, bardzo proszę o interpretację. Do wizyty u lekarza zostało sporo czasu, a bardzo się stresuję owalnym zarysem "czegoś" prawej zatoki szczękowej. Radiolog określił to jako polip o wielkości 20mmx25mm. Czy na podstawie tego obrazu można określić na 100%, że to polip a nie nic innego? jeśli to polip to jakie leczenie zastosowaliby państwo w moim przypadku? Czy to możliwe abym wyczuwała owy polip na podniebieniu? http://zapodaj.net/33f57723279d7.jpg.html

wygląda to na dużą torbiel , ale zdjęcie jest na tyle małe aby dokładnie to ocenić

Trzeba dokładnie się dowiedzieć jakie są dolegliwości o cenić zdjęcie w powiększeniu.

Sa jakieś dolegliwości ?