Zerwanie ścięgna kciuka

ZERWANE ŚCIĘGNO KCIUKA! Z TĄ BOLĄCZKĄ UDALIŚMY SIĘ DO KRAKOWA JEDNAK TAM DŁUGA KOLEJKA OCZEKIWANIA, A GDY DOSTALIŚMY SIĘ JUŻ DO LEKARZA BARDZO MIŁY I RZECZOWY KTÓRY WYSTAWIŁ SKIEROWANIE DO SZPITALA Z DOPISKIEM PILNE ! UDAJĄC SIĘ DO SZPITALE NIE ZOSTALIŚMY PRZYJĘCI GDY UDAŁO SIĘ W KOŃCU ZAREJESTROWAĆ TERMIN MAMY NA MARZEC A TO NIE JEST ZA SZYBKO MOJA PROŚBA JEST TAKA CZY MONA BY BYŁO GDZIEŚ TEN ZABIEG ZREALIZOWAĆ SZYBCIEJ PONIEWAŻ WIE ZE PO DŁUGIM OKRESIE MOŻE WYSTĄPIĆ PRZYKURCZ DZIĘKUJE.

Witam. Niestety kolejki do zabiegów wynikają z braku finansowania przez NFZ - czytaj limity = najlepiej chorować w pierwszym półroczu. Sytuacja wszędzie jest podobna.

Nie znam układów NFZ-ów w tamtym rejonie i nie potrafię odpowiedzieć! Proszę ew. dzwonić do Kl.chir.Reki w W-wie , szpitatal Orłowskiego na Czerniakowskiej , zz