Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i przemieszczony fragment więzadła
Cechy MR zerwania więzadła krzyżowego przedniego.Boczne od przyczepu piszczelowego więzadła przedniego widoczna jest struktura ok 12 mm. mogąca odpowiadać przemieszczonemu fragmentowi więzadła.Więzadło krzyżowe tylne o falistym przebiegu.o zachowanej ciągłości.Więzadła poboczne o zachowanej ciągłości.w rogu dolnym łąkotki bocznej widoczna niewielka pionowa szczelina przechodząca w skośną - II stopień uszkodzenia.Poza tym łąkotki bez cech uszkodzeń Czy warto ubiegać się o odszkodowanie ?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zerwanie więzadła krzyżowego przedniego oraz uszkodzenie łąkotki bocznej. Konieczne będzie leczenie zabiegowe. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy.Niestety nie określono o jaki typ odszkodowania chodzi.