Zespół antyfosfolidowy a trzy poronienia

Mam za soba trzy poronienia w 7,10 i 20 tygodniu Moje wyniki: Białko S - niskie 56% - normy okreslone 58-128 Białko C - 124% - normy okreslone 70-140 -Antytrombina III - 112% - normy 80-120 P-ciala p/beta2 glikoproteinie 1 IgG 3,6 RU/ml - normy <20 IgM wysokie 26 - normy <20 P-ciala CMV IgG 658,8 IU/ml - ujemny <0,5 dodatni >=1 IgM 1,21 dodatni Czy na podstawie tych wynikow mozna stwierdzic u mnie zespol antyfosfolipidowy?Czy dodatnia cytomegalia swiadczy o swiezym zakazeniu? Dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania w kierunku CMV świadczy o przebytej infekcji. W celu dokładnej interpretacji wyników badań proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.