Wyniki badań na cytomegalię a planowanie ciąży

Witam,planuje druga ciaze i zrobilam sobie badania na cytomegalie.wynik nastepujacy: CMV IgG 131U/ml (normy laboratorium <12 U/ml wynik ujemny, 12-14 U/ml wynik watpliwy, >14 U/ml wynik dodatni).CMV IgM <5 (normy laboratorium <18 U/ml wynik ujemny, 18-22 U/ml wynik watpliwy, >=22 U/ml wynik dodatni).Po 2 tyg powtorzylam badanie i wyniki sa nastepujace : CMV IgG 157U/ml, CMV IgM 5,1U/ml (normy laboratorium takie same jak wyzej).Bardzo prosze o interpretacje wynikow.Bardzo dziekuje.Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje na to, że w przeszłości miała Pani kontakt z CMV. Aktualnie nie ma zakażenia.

Pozdrawiam.