Zespół cieśni nadgarstka u 21-letniej osoby

Mam 21 lat. Miałam zespół cieśniny prawego nadgarstka, po operacji nadal mam mniejsze czucie oraz niewielki problem z ruszaniem palcami zwłaszcza po długim pisaniu oraz puchnie mi mięsień od nadgarstka do łokcia i boli. Do tego silne bóle głowy i karku. Miałam MR kręgów szyjnych " ograniczona lordoza C3-C4, C4-C5, C5-C6 centralne pjm bez stenozy bez nacisku na rdzeń. Co to dla mnie oznacza? Czy konieczna będzie operacja?

Lek. Tomasz Budlewski

W opisie występuje stwierdzenie przepukliny jądra miażdżystego między C5-C6, ale nie uciska rdzenia. Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku zaburzeń splotu barkowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.