Zespół łagodnych fascykulacji

Witam mam 21 lat i zostałem zdiagnozowany z zespołem łagodnych fascykulacji. Jednak diagnoza została oparta tylko na padaniu klinicznym i badaniach krwi. Czy powinienem wykonać tez inne badania by być pewnym. Obawiam się choroby neuronu ruchowego i innych schorzeń i chciałbym dokładnie zbadać moje podskakujące mięśnie(pojawiają się w różnyc częściach ciała około 50-100 podskoczeń dziennie) czasami mam zawroty głowy ale sporadycznie. Czy w BFS normalna jest czasowa sztywność mięśnia?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąć się do lekarza neurologa i kierować się jego zaleceniami.